Polecam blogi | UncleMroowa

Polecam blogi

Jakie blogi czytam? Cóż, nie jest tego tak znowu dużo – moja główne pole zainteresowań to wciąż YT. Ale jest kilka, które należałoby wspomnieć, oto one:

IHBD – Ichabod zaczął prowadzić swojego bloga jako rozszerzenie swojego kanału na YT, choć ostatnimi czasy widać dosyć wyraźne przesunięcie akcentu w kierunku blogowania. Jeśli zaglądasz tutaj i nie znasz Ichaboda… właściwie, nie wiem co o Tobie sądzić. Powinieneś! Prześliczny wygląd bloga uzupełnia bogate i interesujące treści: a jest o filmach, komiksach, muzyce i wielu innych. Jest to też jedna z tych osób w internecie, której opinii ufam.
ZWIERZ POPKULTURALNY – Moja znajomość ze zwierzem opierała się na dość ostrej wymianie zdań z powodu The Amazing Spider-Man. Po kilku zgrzytach na samym początku, potem było tylko lepiej. Zwierz publikuje swoje materiały codziennie, zatem jeśli szukasz czegoś dłuższego do czytania, ciężko o lepsze miejsce
ZOMBIE SAMURAI – Osobisty blog Pawła Opydo – Jest trochę o sprawach społecznych, o mediach, o kulturze, technologii i wielu innych tematach. Pomimo tego, że nie zawsze się ze wszystkim zgadzam, niemal zawsze rozumiem przedstawiony punkt widzenia. To dobra lektura, a notki są pisane wyjątkowo zgrabnie i zwięźle.
MYSZA MOVIE – Blog, przede wszystkim filmowy (ale nie tylko). Jeśli masz wyjątkowo nudny wieczór, notki Myszy (często długości trzech Biblii), na pewno wypełnią Ci czas. Treść napisana naprawdę fajnym językiem. Możesz też posłuchać regularnego podcastu z Myszą.
GŁUPOTĄ PROSTO Z KADRU – Wciąż rozrastająca się kolekcja idiotycznych paneli z różnych komiksów amerykańskich (a jest w czym wybierać). Świetne na szybką rozrywkę. Mój problem z tym blogiem polega na tym, że… cóż, niektóre kadry są „głupie” tylko dlatego, że zostały kompletnie wyrwane z kontekstu.

Lista na razie jest skromna, ale na pewno jeszcze się powiększy. Chcesz mi coś polecić? Spróbuj na mój mail.