Pierwszy raz na blogu? | UncleMroowa

Pierwszy raz na blogu?

fota_pyrkon

Worship here.

Hej, nazywam się Adam Antolski, ale w necie posługuje się ksywką Uncle Mroowa. Jeśli trafiłeś na ten blog przypadkiem, moją główną działalnością internetową nie jest blogowanie, a prowadzenie kanału na YoTube. Zajmuje się głównie tematyką popkulturalną: recenzjami filmów, gier, komiksów i bardzo okazjonalnie – książek. I moi widzowie znają mnie z filmików takich jak ten:

Blog to raczej miejsce, w którym mogę podzielić się opiniami, które z jakichś powodów nie nadają się na kanał. Nie jestem do końca przekonany do recenzowania w tej formie książek. Jest też cała masa filmów, komiksów, gier i innych dzieł popkultury, o których mam jakieś zdanie – ale nie jest wystarczające, żeby z tego zrobić film. Forma bloga pozwala mi również podzielić się swoją opinią na temat pewnych wydarzeń kulturalnych, historii albo czyjejś wypowiedzi. Jest to też miejsce, gdzie eksperymentuję z nowymi dla mnie formami.

Moją silną stroną są superbohaterowie – jestem uzależniony od ciągłego oglądania i czytania przeróżnych historii. Bliskie mojemu sercu są postacie należące do wydawnictwa DC, w szczególności Batman i Superman. W przeciągu mojego życia, prowadziłem liczne prelekcje na konwentach (ostatnio na Pyrkonie) o tematyce mangowej lub komiksowej. Współpracowałem z splay.pl, jrk’s rpgs, BatCave. Jako fan Nintendo – przez krótki czas byłem nawet redaktorem naczelnym portalu SwiatN.pl. Miałem też bardzo krótki, dość niesławny romans z rynkiem gier, ale o tym nie rozmawiamy w tych okolicach.

***

Jestem otwarty na wszelkie formy współpracy, zarówno jeśli chodzi o mój kanał, jak i blog. Wszystko, co musisz zrobić, to napisać na mój adres e-mail, albo na moim fanpage na Facebooku. To samo odnosi się do wszystkich, którzy życzyliby sobie mojego gościnnego występu w podcaście, filmiku, podzielenia się opinią pisemnie- czegokolwiek.  Ilość widzów, subskrybentów czy czytelników nie jest dla mnie żadnym kryterium.